KOBİ ve Büyük işletmeler için uçtan uca antivirüs ve güvenlik çözümlerimizle tanışın.


ÖNEMLİ

 Lisans sayısının %35 kadarı Server İşletim Sistemi 

 %150 Mailbox Koruması 

 

TEMEL ÖZELLİKLER

 

MachineLearning Anti-Malware

Makine öğrenmeteknikleri, gelişmiş saldırıları tahmin etmek ve engellemek için iyi eğitimlimakine modelleri ve algoritmalar kullanır.

 

Süreç Müfettişi

ProcessInspector, işletim sisteminde çalışan tüm süreçleri sürekli olarak izleyereksıfır güven modunda çalışır ve anormal davranışlar için avlanır.

 

GelişmişAnti-Exploit 

Exploitönleme teknolojisi, tarayıcıları, belge okuyucularını, medya dosyalarını,çalışma zamanlarını (örn. Flash, Java) hafızayı ve savunmasız uygulamalarıkorur.

 

Uç Nokta Kontrolü

Policytabanlı uç nokta denetimleri arasında güvenlik duvarı, USB taramasıyla aygıtdenetimi ve URL sınıflandırmasıyla web içeriği kontrolü bulunur.

 

Anti-Phishingand Web Security Filtering 

WebGüvenliği filtrelemesi, kötü amaçlı yazılımın uç noktaya indirilmesini önlemekiçin SSL, http ve https trafik dahil olmak üzere gelen web trafiğinin gerçekzamanlı olarak taranmasını sağlar. Kimlik avı koruması, kimlik avı vedolandırıcı web sayfalarını otomatik olarak engeller.

 

FullDisk Encryption  

GravityZone-fulldisk encryption, işletim sistemlerinde yerleşik teknolojiden yararlanarak,Windows BitLocker ve Mac FileVault kullanır.

 

PatchManagement 

GravityZonePatch Management, işletim sisteminizi, fiziksel sunucularınızı ve sanalsunucularınızı tüm işletim sistemi ve işletim sisteminizde güncel tutmanızayardımcı olur.

 

Tepki ve Sınırlama

GravityZonepiyasadaki en iyi temizleme teknolojisini sunar. Tehditleri otomatik olarakengeller / içerir, kötü amaçlı işlemleri öldürür ve değişiklikleri geri alır.

 

RansomwareKoruması 

Çözüm,dünya çapında 500 milyondan fazla uç noktadan 1 trilyon numune temel alınarakeğitilmiştir. Kötü amaçlı yazılım veya Ransomware yazılımı ne kadardeğiştirilirse değiştirilsin, Bitdefender hem çalıştırma öncesi hem de çalışmazamanı modunda yeni fidye yazılım modellerini doğru şekilde algılayabilir.

 

En Büyük Güvenlik İstihbarat Bulutu

500milyondan fazla makine korumalı Bitdefender Küresel Koruyucu Ağ günde 11 milyarsorgu gerçekleştirir.

 

Tehdit İyileştirme ve Yanıtını Otomatikleştirme

Birtehdit tespit edildikten sonra, GravityZone BS, süreci sonlandırma, karantina,kötü amaçlı değişikliklerin kaldırılması ve geri alınması gibi işlemlerleanında etkisiz hale getirir.

 

GravityZoneControl Center 

GravityZoneKontrol Merkezi, tüm güvenlik yönetimi bileşenleri için tek bir penceregörünümü sağlayan entegre ve merkezi bir yönetim konsoludur. Lokal olarak veyabulut olarak dağıtılabilir. GravityZone yönetim merkezi birden fazla rol içerirve veritabanı sunucusu, iletişim sunucusu, güncelleme sunucusu ve web konsoluiçerir.

 

 

ALTIN CÜMLE: GravityZoneBusiness Security, kanıtlanmış makine öğrenme teknikleri, davranış analizi veçalışan süreçlerin sürekli izlenmesi ile endüstrinin en iyi önleme, algılama veengelleme özelliklerine sahip katmanlı ileri jenerasyon endpoint korumaplatformuna dayanmaktadır.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !!!

© Copyright 2021 http://www.zemabilisim.com